Personalizētu kalendāru izgatavošana

Kalendārs – lieliska dāvāna, ko var izmantot gan uzņēmumi, dāvinot klientiem, gan cilvēki, lai iepriecinātu sevi un savus tuvos svētkos. Kalendārs ir ļoti efektīva un ilgstoša reklāma, kas darbosies visa gada garumā! Pasūtot kalendārus Jums ir iespēja izvēlēties pāršķiramos sienas kalendārus (A4 izmēra un A3 izmēra), noplēšamos kalendārus (divdaļīgi un trīsdaļīgi), kabatas kalendārus. Kalendārus iespējams pasūtīt jebkurā daudzumā, sākot no viena eksemplāra. Kalendāru druka tiek veikta ar kvalitatīvām un ātrām digitālas drukas iekārtām, kas nodrošina operatīvu kalendāru izgatavošanu. Varēsiet augšupielādēt savu kalendāra maketu, vai mūsu mājaslapā sagatavot kalendāru ar pašu izvēlētām bildēm un unikālu dizainu kā arī pasūtīt kalendārus Jums vēlamajā tirāžā. Kalendāru konstruktori ir ērti un viegli lietojami, kas ļauj pasūtīt personalizētus kalendārus ar Jūsu izvēlētajiem attēliem. Ja esat jau sagatavojuši savu kalendāra maketu, to būs iespējams augšupielādēt Opus mājaslapā un veikt pasūtījumu.

Kā veikt personalizēta kalendāra pasūtīšanu?


1. Izveidot kalendāru - Jūs varat izveidot paši savu personalizēto kalendāra maketu mājaslapā, pievienojot logo, tekstus, QR kodus un citu informāciju, ko vēlaties redzēt uz kalendāra. Kalendāra dizaina rediģēšanā ir iespēja mainīt elementus sev vēlamajā izmērā. Lai paātrinātu kalendāra maketa izgatavošanu, Jūs varat apskatīt mūsu piedāvāto sagatavju katalogu, kas atrodas kalendāra redaktora labajā pusē zem sadaļas šabloni. Sagatavojot maketu, zemāk jāaizpilda informācija vai nepieciešams kalendāra lodziņš un kāds ir vajadzīgais kalendāra izpildes termiņš.
2. Augšupielādēt dizainu – ja esat sagatavojuši kalendāra maketu, to ir iespēja augšupielādēt mūsu mājaslapā. Spiežam pogu augšupielādēt maketu un veicam kalendāra dizaina augšupielādi mājaslapā. Pieejamie failu formāti - .jpg, .pdf, .cdr, .ai, .tiff, .eps. Pēc failu ielādes aizpildam visu tālak prasīto informāciju – kalendāra veids un izmērs, vai nepieciešams kalendāra lodziņš, kalendāru izgatavošanas izpildes termiņš.
3. Personalizēto sienas kalendāru sagataves – ja vēlaties ekonomēt savu laiku, pasūtot personalizētu sienas kalendāru, Jums ir iespēja izvēlēties no mūsu piedāvātajām sagatavēm, dizainiem A4 un A3 pāršķiramajiem sienas kalendāriem. Šīs sagataves ir viegli rediģējamas un pielāgojamas Jūsu prasībām, ļaujot pievienot attēlus, tekstus, logo utt.
Kalendāru izgatavošana notiek 2 – 3 darba dienas pēc apmaksas veikšanas. Ja kalendāru pasūtījuma izpildei ir nepieciešams ātrāks laika posms, veidojās piemaksa. Piemaksas apjoms ir atkarīgs no kopējās pasūtījuma summas. Par kalendāru izcenojumu izmaksām iesakām Jums lietot kalendāru kalkulatoru, kas atrodās zemāk.

Pāršķiramie sienas kalendāri
Daudzums, gab. 1 - 4 5 - 9 10 - 19 20 - 49 50 - 99 100 - 199 200 - ...*
A4 izmēra sienas kalendārs
A3 izmēra sienas kalendārs

Cena norādīta par vienību, EURO (ar PVN). Druka uz 200g balta papīra.
*Daudzumam virs 200 gab. cena un termiņi tiek izskatīti individuāli.

Noplēšamie sienas kalendāri

Daudzums, gab. 1 - 4 5 - 9 10 - 19 20 - 49 50 - 99 100 - 199 200 - ...*
Divdaļīgs noplēšamais sienas kalendārs
Trīsdaļīgs noplēšamais sienas kalendāri

Cena norādīta par vienību, EURO (ar PVN). Druka attēlam uz 350g balta papīra, datumu blokam 115g balts krītpapīrs.
*Daudzumam virs 200 gab. cena un termiņi tiek izskatīti individuāli.

Kabatas kalendāriCena norādīta par vienību, EURO (ar PVN). Druka uz 350g balta papīra.Pasūtīt
Daudzums, gab. 21 42 84 105 210
Kabatas kalendārs 9x6 cm

Darbu piemēri