Zīmogu izgatavošana

Zīmogu izgatavošana

Zīmogu izgatavošana - mūsdienās zīmogi mēdz būt dažādas formas un tiem katram ir savs pielietojums. Spiedogs ir rīks, kas sniedz informāciju par dokumentiem (izpildīts, kopija, apstiprināts, nodots izskatīšanai), informāciju par uzņēmumu (rekvizīti, nosaukums), uzņēmuma darbiniekiem. Pieejami gan kantaini un taisnstūrveida spiedogi (uzņēmumu rekvizītiem, adresēm u.c.), gan apaļie zīmogi (izziņām, dokumentiem, firmas logo u.c.), Pieejami arī Flash kabatas zīmogi, kurus aizvien vairāk sāk izmantot personīgajām vajadzībām. Zīmogus izgatavojam no COLOP firmas zīmogu korpusiem un tiek izmantota EKO gumija, ko izgatavo lāzergriešanas tehnoloģijā videi draudzīgām sastāvdaļām. Zīmogiem varat izvēlēties dažādas krāsas tintes (melnu, zilu, zaļu, sarkanu, violetu)

Kā veikt zīmoga pasūtījumu?

Opus mājaslapā ir plašas iespējas zīmogu pasūtīšanai. Pirmais solis, izvēlamies, kādā veidā tiks pasūtīts zīmogs:

1. Zīmogu sagataves un konstruktors – Jūs varat izveidot paši savu zīmogu maketu mājaslapā, pievienojot logo, tekstus, QR kodus un citu informāciju, ko vēlaties redzēt uz zīmoga. Zīmogu dizaina rediģēšanā ir iespēja mainīt elementus sev vēlamajā izmērā. Lai paātrinātu zīmoga maketa izgatavošanu, Jūs varat apskatīt mūsu piedāvāto sagatavju katalogu, kas atrodas zīmogu redaktora labajā pusē zem sadaļas šabloni. Sagatavojot maketu, zemāk jāaizpilda informācija par izvēlēto zīmoga izmēru, tintes krāsu, vai vēlaties papildus iegādāties tintes pudelīti zīmogam un izpildes termiņu.

2. Augšupielādēt dizainu – ja Jums jau ir sagatavots zīmoga makets, to ir iespēja augšupielādēt mūsu mājaslapā. Spiežam pogu augšupielādēt maketu un veicam zīmoga dizaina augšupielādi mājaslapā. Pieejamie failu formāti - .jpg, .pdf, .cdr, .ai, .tiff, .eps. Pēc failu ielādes aizpildam visu tālak prasīto informāciju – zīmoga korpusa izmērs, tintes krāsa, vai nepieciešama tintes pudele zīmogu uzpildei, izpildes termiņš.

3. Pasūtīt zīmogu ar maketa izveidi – ja vēlaties ekonomēt savu laiku, vai ir specifiskas vajadzības zīmoga dizainam, ko pats nespējat sagatavot, aizpildot pieteikumu šinī sadaļā, mūsu dizaineri izstrādās zīmogu maketu Jūsu norādītajām vēlmēm. Viss kas Jums nepieciešams iesniegt informāciju, ko vēlaties redzēt uz zīmoga, pievienot nepieciešamos failus (uzņēmuma logo u.tml.) un aprakstīt savas vēlmes. Papildus jāaizpilda informācija par vēlamo zīmoga izmēru tintes krāsu un izpildes termiņiem.

Standarta zīmoga izgatavošana notiek 2 – 3 darba dienas pēc apmaksas veikšanas. Ja zīmogu pasūtījuma izpildei ir nepieciešams ātrāks laika posms, veidojās piemaksa. Piemaksas apjoms ir atkarīgs no kopējās pasūtījuma summas. Ar zīmoga izmaksām Jūs varat iepazīties, izmantojot zemāk esošo zīmogu pasūtījuma kalkulatoru.

Zīmogu pasūtījuma kalkulators

Zīmogu sagataves

Darbu piemēri