Personalizētas pildspalvas
Pildspalva

- rakstāmrīks, kas paredzēts tintes uzklāšanai uz papīra. Personalizētas pildspalvas var izmantot gan ikdienā, gan kā dāvanu, gan reklāmas suvenīru. Uzņēmumi var izmantot pildspalvas ar gravējumu, kā dāvanu sadarbības partneriem. Piedāvājumā ir dažādu modeļu pildspalvas ar metāla korpusu. Pildspalvu cenas ir noradītas par pildspalvu ar lāzergravējumu vienā vietā.

Pildspalvu modeļi:

Tess - Alumīnija pildspalva ar krāsainu oksidētu pārklājumu un spīdīgām niķelētām detaļām, paredzēta lāzergravēšanai. Pildspalva ir ar pagriežamu mehānismu. Pieejamās krāsas: zila, gaiši zila, zaļa, gaiši zaļa, sarkana, oranža, sudraba, balta, metāliska, violeta. Gravējums ir matēta, gaiša sudraba krāsā. Gravējums baltām pildspalvām ir matēta, tumša sudraba krāsā.
Tiko - Alumīnija pildspalva ar krāsainu oksidētu pārklājumu un spīdīgām niķelētām detaļām, paredzēta lāzergravēšanai. Pildspalva ir ar pogas mehānismu. Pieejamās krāsas: zila, gaiši zila, zaļa, gaiši zaļa, sarkana, oranža, sudraba, balta, metāliska, violeta. Gravējums ir matēta, gaiša sudraba krāsā. Gravējums baltām pildspalvām ir matēta, tumša sudraba krāsā.
Irjo - Metāla pildspalva ar spīdīgām, niķelētām detaļām, korpuss pārklāts ar neslīdošu gumiju, zem tās spīdīga hroma pamatne. Pieejamās krāsas: zila, melna. Gravējums ir spīdīga sudraba krāsā.

Pildspalvas ar gravējumu

Daudzums, gab. 1 2 - 5 6 - 10 11 - 25 26 - 50 51 - 100 101 - ...*
Pildspalva Tess
Pildspalva Tiko
Pildspalva Irjo

Cena norādīta par vienību, EURO (ar PVN). Ar gravējumu vienā vietā.
*Daudzumam virs 100 gab. cena un termiņi tiek izskatīti individuāli.

Darbu piemēri